O nas

Firma Mobitech Caravan Center zrodziła się na fundamentach zamiłowania do podróżowania i wiążącej się z tym wolności. Jesteśmy przede wszystkim prywatnie gorliwymi fanami i praktykami caravaningu – wiemy z własnego doświadczenia co jest niezbędne do każdej wyprawy i co jest w stanie ją uświetnić. Na własnej skórze doświadczyliśmy też momentów, które są w stanie zepsuć nawet najlepsze wakacje, a co ważniejsze, już wiemy jak je przezwyciężyć. Chętnie pomożemy Państwu fachową radą i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, aby każde wakacje były tymi najlepszymi!

Jesteśmy generalnym przedstawicielem marki Inaca w Polsce – oferujemy Państwu najlepsze przedsionki w segmencie premium.

Inaca plasuje się na czołowym miejscu na hiszpańskim rynku i może poszczycić się 40 latami doświadczenia. Ich proste w użytkowaniu, praktyczne produkty charakteryzują się najwyższą jakością materiałów, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz estetycznym wykonaniem.

Wiemy, że przestrzeń użytkowa jest w podróży na miarę złota. Dlatego też oferujemy ją w najlepszej jakości i po konkurencyjnej cenie, aby każda podróż była jeszcze lepsza. Zapraszamy do kontaktu!

Lekkie przedsionki

Od 2003 roku lider na rynku

Importujemy i dystrybuujemy samochody Benimar, Bravia, Campster, Globecar, Pössl oraz Sunlight. Jesteśmy również najdłużej funkcjonującym dealerem marki Dethleffs w Polsce – w swojej ofercie posiadamy samochody i przyczepy.

Oprócz sprzedaży oferujemy kompleksową naprawę samochodów i przyczep kempingowych oraz montaż wyposażenia dodatkowego w naszym serwisie.